Poate ai ajuns aici pentru că ceva din tine cere claritate acum.
Poate nu eşti încă la acel „nu mai pot aşa!”, dar simţi că a venit momentul să nu mai mergi în cerc.
Această sesiune 1-la-1 este un spaţiu sigur în care ne uităm împreună la ce te apasă acum şi punem ordine în ce se întâmplă, ca să vezi mai clar ce are sens să urmeze mai departe.
Nu este terapie şi nu este nici o promisiune de „rezolvare rapidă”.
Este un prim pas conştient şi ghidat, în care punem ordine, nume şi direcţie.
Dacă simţi că asta ţi-ar putea fi de folos, te invit să completezi formularul de mai jos și să-mi spui, în câteva cuvinte, ce te apasă acum.
© 2026 Radu-Corin Stan. Toate drepturile rezervate.